1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Offroad'culardan Vali'ye Ziyaret
Offroadculardan Valiye Ziyaret

Offroad'culardan Vali'ye Ziyaret

Arazi araçları ile doğada zor koşullarda yol alma sporu olarak bilinen sporu Kütahya'da yapan Offroad'cular, Vali Kenan Çiftçi'ye nezaket ziyaretinde bulundular. 'Offroad43' adıyla kendinden bahset

A+A-
Arazi araçları ile doğada zor koşullarda yol alma sporu olarak bilinen sporu Kütahya'da yapan Offroad'cular, Vali Kenan Çiftçi'ye nezaket ziyaretinde bulundular.
'Offroad43' adıyla kendinden bahsettiren ve Kütahya'da yapılan etkinlik ve sporların arasında arazi araçları ile doğada zor koşullarda yol alma sporu olarak bilinen Offroad sporunu yapan grup, Kütahya Valisi Kenan Çiftçi'ye nezaket ziyaretinde bulunarak yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
Kütahya'nın her etkinliğe olduğu gibi bu spora uygun arazisininde olduğunu ifade eden Vali Kenan Çiftçi, "Kütahya'da her türlü etkinlik mevcut. Kütahya'da yamaç paraşütü yapanlar da var, offroad yapanlar da var. Bu tür araçları kullanmak kolay değil. Kütahya'da sosyal alanda yapılacak her türlü etkinlik var. Birlik ve beraberliğinizin daim olmasını diliyorum" dedi.
(EFE)

09.01.2013 17:40:41 TSI

HABERE YORUM KAT