1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ödünç Künye Cinayeti

Ödünç Künye Cinayeti

Ödünç Künye Cinayeti
A+A-

Bursa'da ödünç künye yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada 1 kişi kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Bir kişinin de yaralandığı olayla alakalı 2 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre olay, dü

Bursa'da ödünç künye yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada 1 kişi kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Bir kişinin de yaralandığı olayla alakalı 2 kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre olay, dün gece Kültürpark metro istasyonu civarında meydana geldi. 17 yaşındaki Burhanettin Çalışkan, söz konusu yerde daha evvel ödünç künye aldığı iddia edilen arkadaşı İ.A. ile karşılaştı. Taraflar arasındaki tartışmada öfkesine hakim olamayan İ.A. (18), Burhanettin Çalışkan ve yanındaki arkadaşı K.A.'yı (17) yaraladı. Kalbine aldığı tek bıçak darbesi ile ağır yaralanan Çalışkan, Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Çalışkan yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Polis bir kişinin ölümü, bir kişinin de yaralanmasıyla biten kavgada bıçak kullandığı iddia edilen İ.A. ile ölümlü kavgaya karıştığı öne sürülen amcasının oğlu O.A'yı (18) gözaltına aldı.
(OSM-MŞ)

17.12.2012 13:13:46 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT