1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ödemiş'te Oynanan Maça Hava Ambulansı Arası

Ödemiş'te Oynanan Maça Hava Ambulansı Arası

Ödemişte Oynanan Maça Hava Ambulansı Arası
A+A-

Ödemiş ilçesinde Hasan Canbaz adlı vatandaşın beyin kanaması geçirmesi üzerine, İzmir'e nakletmek üzere gelen hava ambulansı, oynanan maça ara verildi ve Saracoğlu Stadı'na indi. Edinilen bilgiye gör

Ödemiş ilçesinde Hasan Canbaz adlı vatandaşın beyin kanaması geçirmesi üzerine, İzmir'e nakletmek üzere gelen hava ambulansı, oynanan maça ara verildi ve Saracoğlu Stadı'na indi.
Edinilen bilgiye göre, beyin kanaması getirdiği bildirilen Hasan Canbaz, hemen Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne nakline karar verildi. Ödemiş Devlet Hastanesi yetkililerinin talebi üzerine İzmir'den bir 112 hava ambulansı hastayı almak için hareket etti. Hastane bahçesinde inşaat olduğu için Ödemiş Saracoğlu Stadı'na yönlendirilen ambulans helikopterin, burada oynanmakta olan Ödemiş Gençlik-Kiraz 1 Eyül takımları arasında maça ara verilerek inmesi sağlandı. Helikopter ambulans hastayı alarak İzmir'e doğru hareket ederken, yaklaşık 15 dakika duran maç yeniden başladı.
İzmir'e götürülen Hasta Canbaz'ın tedavisinin devam ettiği bildirildi.
(TK-ERG-Y)

14.01.2013 10:05:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT