1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ödemiş'te Bir Günde İki Ayrı İntihar

Ödemiş'te Bir Günde İki Ayrı İntihar

Ödemişte Bir Günde İki Ayrı İntihar
A+A-

İzmir'in Ödemiş ilçesinde bunalıma giren iki ayrı kişi intihar etti. Edinilen bilgiye göre, ilçenin Sanayi Sitesi Altı Bahçe Arası mevkiinde çiftçilik yapan evli ve 2 çocuk babası Murat Şahinoğlu (

İzmir'in Ödemiş ilçesinde bunalıma giren iki ayrı kişi intihar etti.
Edinilen bilgiye göre, ilçenin Sanayi Sitesi Altı Bahçe Arası mevkiinde çiftçilik yapan evli ve 2 çocuk babası Murat Şahinoğlu (39), sabah saatlerinde geçirdiği bunalım sonucu hayvan damlarının yan tarafında bulunan yerde kendini asarak yaşamına son verdi. Olayı duyan yakınları ve sevenleri sinir krizleri geçirdi.
Öte yandan, Türkmen Mahallesi Gök Sokak'ta oturan Burhan Yıldırım (25) adlı bekar bir genç de, evlerinde kendini astı. Bir süredir işsiz olduğu belirtilen Yıldırım, geçirdiği bunalım sonucu kendini asarak hayatına son verdi. Yıldırım'ın cansız bedenini, birlikte yaşadığı ve akşam saatlerine evine dönen annesi buldu. Oğlunun asılı cesedi ile karşılaşan kadın, sinir krizleri geçirdi. Olayın duyulması üzerine yakınları eve akın ederken, kız kardeşi de fenalaşarak Ödemiş Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Her iki olaya da Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığı el koydu.
(AG-ERG-Y)

26.01.2013 08:53:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT