1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ödemişli Hayırsever İçin Lokma Hayrı Yapıldı

Ödemişli Hayırsever İçin Lokma Hayrı Yapıldı

Ödemişli Hayırsever İçin Lokma Hayrı Yapıldı
A+A-

Yanbastı Kardeşler Anaokulu, 15 Aralık 2012 tarihinde vefat eden okulu yaptıran hayırseverlerden Fatma Nadide Sönmez için lokma döktürdü. Etkinliğe Ödemiş Kaymakamı Abdullah Dölek, İlçe Milli Eğitim

Yanbastı Kardeşler Anaokulu, 15 Aralık 2012 tarihinde vefat eden okulu yaptıran hayırseverlerden Fatma Nadide Sönmez için lokma döktürdü.
Etkinliğe Ödemiş Kaymakamı Abdullah Dölek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Ünlü, Şube Müdürü Çetin Sevinç, hayırseverlerden Serpil Yanbastı ve Yavuz Sümer de katıldı. Müdür odasında öğrenci velileriyle sohbet eden Kaymakam Dölek, Yanbastı kardeşlerin Ödemiş'e çok büyük hayırları olduğunu ve bir çok zengin kişiyede örnek teşkil ettiklerini belirtti. Daha sonra sınıfları gezen Dölek, Arılar sınıfının minik ikizlerin sürprizi ile karşılaştı. Zeynep ve Damla Bayram isimli ikizler, Kaymak Dölek'e "Hoşgeldin" şiirini okudu.
Öğrenciler ve hayırseverlerle fotoğraf çekildikten sonra da, Salı Pazarı köşesinde okulun önünde lokma dökümüne başlandı. Dökülen lokmalar Ödemiş halkına dağıtıldı.
(TK-ERG-Y)

24.01.2013 10:28:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT