1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ödemişli Çiçekçinin Esrarengiz Ölümü

Ödemişli Çiçekçinin Esrarengiz Ölümü

Ödemişli Çiçekçinin Esrarengiz Ölümü
A+A-

İzmir'in Ödemiş ilçesinde çiçekçilik yaparak geçimini sağlayan şahsın cesedi, oğlu ve yakınlarınca bahçe havuzunda bulundu. Kimliği belirsiz kişilerce öldürülen maktül Mustafa Ali Sezen'in kesin öl

İzmir'in Ödemiş ilçesinde çiçekçilik yaparak geçimini sağlayan şahsın cesedi, oğlu ve yakınlarınca bahçe havuzunda bulundu.
Kimliği belirsiz kişilerce öldürülen maktül Mustafa Ali Sezen'in kesin ölüm nedeni ve faillerinin bulunması amacıyla Ödemiş İlçe Jandarma ve Ödemiş Savcılığı'nca geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Sezen'in cesedi ise ayrıntılı inceleme için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
Öte yandan; öldürülmeden iki gün önce çiçek seralarının önünde tanımadığı ve Denizlili olduklarını söyleyen üç kişi tarafından eter koklatılarak bayıltıldığını ve kaçırıldığını belirten Mustafa Ali Sezen'in yaşadığı olayla ilgili şikayet dilekçesi verdiği öğrenildi.
Kaçırılmasıyla ilgili şikayet dilekçesi verdikten iki gün sonra cesedi bulunan Mustafa Ali Sezen'in ölüm nedeninin saptanması amacıyla başlatılan soruşturma sürerken, yaşadıklarına inanamayan Sezen'in eşi Aysel, oğlu Serkan Sezen ve yakınları gözyaşlarına boğuldu.
Olayla ilgili başlatılan geniş çaplı soruşturma ve inceleme ise sürüyor.
(HD-YHY-Y)

01.01.2013 18:33:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT