1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ödemiş Belediyesi'nden Öğrencilere Yılbaşı Sürprizi

Ödemiş Belediyesi'nden Öğrencilere Yılbaşı Sürprizi

Ödemiş Belediyesinden Öğrencilere Yılbaşı Sürprizi
A+A-

Ödemiş Belediyesi, yeni yıl öncesi ilçedeki okullarda eğitim gören 650 öğrenciye kışlık bot hediye etti. Eğitime katkı çalışmaları kapsamında tüm okulların talepleri doğrultusunda yardımda bulunan

Ödemiş Belediyesi, yeni yıl öncesi ilçedeki okullarda eğitim gören 650 öğrenciye kışlık bot hediye etti.
Eğitime katkı çalışmaları kapsamında tüm okulların talepleri doğrultusunda yardımda bulunan Ödemiş Belediyesi, yeni yıl öncesi çocuklara kışlık bot dağıttı. Çapacızade İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek, okul yöneticilerine ayakkabıları teslim eden Belediye Başkanı Bekir Keskin, "Her çocuk hediye almaktan mutlu olur. Öğrencilerimize hediyeler vererek motive etmek istedik. Onların yüzündeki mutluluk bizim için her şeyden önemlidir" dedi.
"Kent merkezine uzak bölgelerde eğitim veren okullardaki öğrencilerin birçoğu bahçe arasından gelip gidiyor" diyen Keskin, şöyle devam etti: "Kış aylarında yağışlı hava şartları nedeniyle öğrenciler en çok ayakkabı ya da bota ihtiyaç duymaktadır. Bu durumu değerlendiren belediyemiz, yeni yıl öncesi çocuklara kışlık bot hediye etti. Kent merkezine uzak sekiz okulda toplam 650 çift bot dağıtan belediyemiz, bu çalışma ile kentimizdeki ayakkabıcılık sektöründeki üreticilere de katkı sağladı."
(AG-ERG-Y)

26.12.2012 13:47:25 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT