1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ödemiş Altınova Kulübü'nden Nostalji Takvimi

Ödemiş Altınova Kulübü'nden Nostalji Takvimi

Ödemiş Altınova Kulübünden Nostalji Takvimi
A+A-

Ödemiş ilçesinin en eski kulüplerinden Ödemiş Altınova Spor Kulübü, nostalji takvimi çıkardı. İlçede köklü bir geçmişe sahip olan, bir ara Şekerspor adını da alan Altınova Kulübü, tarihine sahip çıka

Ödemiş ilçesinin en eski kulüplerinden Ödemiş Altınova Spor Kulübü, nostalji takvimi çıkardı.
İlçede köklü bir geçmişe sahip olan, bir ara Şekerspor adını da alan Altınova Kulübü, tarihine sahip çıkarak ölümsüzleştirdi. Efsane takım ve oyuncularının resimleri ile geçmişten günümüze nostalji takvimi ile köprü kuran kulüp, taraftarını da mutlu etti. Basılan takvimler taraftara dağıtılırken, anıların da tazelenmesini sağladı.
Takımın eski kalecilerinden Fikret Boncuk, "Geçmişte bir çok imkandan yoksun olarak, ancak takım aşkı ile mücadele edip başarılar kazandık. Bu takvim acı tatlı geçmişi günümüzü taşıyor. Çıkaranlara ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Ödemiş Belediye Başkanı Bekir Keskin de,"Ödemiş'te eski sayılabilecek o yıllarda Ödemiş Altınova ve Yıldırımspor gibi takımlar vardı. İçemizde güzel bir futbol rekabeti yaşanırdı. Nostalji takvimindeki siyah beyaz fotoğraflar o günlerdeki rekabeti bugüne taşıyor. Emeği geçenleri kutluyorum" dedi.
(TK-ERG-Y)

11.02.2013 11:34:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT