1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ODA BAŞKANLARINDAN HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

ODA BAŞKANLARINDAN HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

ODA BAŞKANLARINDAN HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET
A+A-

Van’da yapılan seçimle göreve gelen oda başkanları, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

WanHaber.com - Haber Merkezi


Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkanı Necdet Takva, beraberindeki Van Ticaret Borsası (VATBO) Başkanı Selman Toprak ve Erciş Ticaret Odası Başkanı İzzet Yağar ile Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. Seçimlerin demokratik bir ortamda geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Hisarcıklıoğlu, yeni seçilen başkanları tebrik ederek, bundan sonraki çalışmalarda başarılar diledi.


Necdet Takva ise, Van’ın çok önemli bir kent olduğunu belirterek, “Çevresindeki illerin çekim merkezi ve buluşma noktası olan kentimizin hak ettiği yere gelmesi için çok çalışacağız. Genç ve dinamik bir ekiple seçimi kazandık. Bundan sonra bize düşen çok çalışmaktır. Herkesle bütünleşen, birlikte ve ortak hareket ederek, güzel çalışmalar yapacağız. Her zaman en önemli partnerimiz üst birliğimiz olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’dir. Bu konuda başkanımızla her zaman güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum” dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT