1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. O Sinema duayeni de hastalandı...

O Sinema duayeni de hastalandı...

O Sinema duayeni de hastalandı...
A+A-

Türkiyenin unutulmaz usta oyuncusu bülent kayabaş tiyatro sahnesi öncesi rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı..Sinemanın dev ismi hastanede .Bülent Kayabaş rahatsızlığı nedeniyle hastanelik oldu...sinemanın eskitemediği isim rahatsızlandı...

ünlü usta oyuncu bülent kayabaş rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı. duayen sinema oyuncus bülent kaya Manisa'da tiyatro sahnesi için hazırlanacakken rahatsızlığı nedeni ile yapılması planlanan tiyatro gösterisi iptal edildi...Türkiyenin unutulmaz usta oyuncusu bülent kayabaş tiyatro sahnesi öncesi rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı..Sinemanın dev ismi hastanede .

Ünlü oyuncu Bülent Kayabaş’ın Manisa’nın Selendi ilçesinde sahneleneceği tiyatro oyunu, usta oyuncunun rahatsızlığı sebebiyle iptal edildi. İnternetiniz ne kadar hızlı,hızınızı keşfedin ! Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında Selendi ilçesinde düzenlediği "Hoş Geldin Melek" adlı tiyatro oyunu, ünlü oyuncu Bülent Kayabaş’ın rahatsızlığı nedeniyle iptal edildi. Tiyatro oyunu için Kapalı Saray Düğün salonununda toplanan vatandaşlarsa, usta oyuncunun hastalandığını duyunca büyük şok yaşadı. Ünlü oyuncu Kayabaş, önce salonun soğukluğundan şikayet ederek yetkililere dert yandı. Belediye ekipleri, daha sonra bu talep üzerine salona ısıtıcılar getirdi. İddialara göre aracından inmeyen usta oyuncu, daha sonra ise rahatsız olduğunu ifade ederek ilçeden ayrıldı. Salonda bekleyen vatandaşlar ise, hiç bir açıklama yapılmamasına tepki gösterdi.

A+A-

HABERE YORUM KAT