1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. O Ses Türkiye renga renk yeni bölümle bu hafta yine herkesi ekranlara kitleyecek..

O Ses Türkiye renga renk yeni bölümle bu hafta yine herkesi ekranlara kitleyecek..

O Ses Türkiye renga renk yeni bölümle bu hafta yine herkesi ekranlara kitleyecek..
A+A-

Ekranların sevilen yarışması O ses Türkiye'de heyecan dorukta...Her geçen hafta izleyicileri ekranlara kitleyen O ses türkiye muhteşem mücade devam ediyor..O Ses Türkiye yeni bölümde hangi hadiseler yaşanıyor? O Ses'te kıran kırana mücadele...

O ses Türkiye yarışması tv8 ekranlarından tüm hızı ile devam ediyor ve ekranların beğenilen program yarışması o ses türkiye'de kıyasıya yarış sürüyor. O ses türkiye yarışmasında bu hafta yeni bölümde neler yaşanacak şimdiden merak konusu..Ekranların sevilen yarışması O ses Türkiye'de heyecan dorukta...Her geçen hafta izleyicileri ekranlara kitleyen O ses türkiye muhteşem mücade devam ediyor..

TV8 in ve ekranların ençok takip dilen ve izlenen programları arasında yer alan ve her hafta ayır bir hit kazanan o ses Türkiye yarışmasında juri üyeleliğini gökhan hadise mazhar ve Özkan ve ebru gündeşin olduğu yarışmada her geçen hafta heyecan gittikçe tırmanıyor..

O Ses Türkiye'de jüriler; Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş ve Türkiye’de ilk defa tek koltukta ve tek butonu yöneten iki jüri üyesi esprisiyle Mazhar Alanson ve Özkan Uğur, takımlarındaki yarışmacıların birebir performanslarını değerlendirecek, farklı iki şarkıyı seslendiren yarışmacılar içinden eleme yapmak zorunda kalacak. 

Bu zorlu seçim sırasında yaşanan keyifli diyaloglar geceye damgasını vuracak. Birebir performansların başladığı O Ses Türkiye'de geçen hafta; Ebru Gündeş’in takımından Caner Sözer ve Tuğba Şahin birebir performansları ile izleyicinin karşısına çıktı. Caner Sözer 'Çok Özlüyorum Seni' şarkısını söylerken, Tuğba Şahin 'Yanayım Yanayım' isimli şarkıyı seslendirdi. Birebir performansın sonunda Ebru Gündeş'in kararı Caner Sözer'den yana oldu. Bu hafta ise; yine iddialı sesler yarışacak. Birebir performansları ile jüriyi etkilemeye çalışan yarışmacılardan, hangisinin O Ses Türkiye’ye devam edeceği ise büyük merak konusu. O Ses Türkiye Pazartesi Salı ve Çarşamba TV8 ekranlarında…

 

o-ses.jpeg

A+A-

HABERE YORUM KAT