1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. O Kişi Necati Şaşmaz'ın Nesi Oluyor? (Nazlı Hamarat)

O Kişi Necati Şaşmaz'ın Nesi Oluyor? (Nazlı Hamarat)

O Kişi Necati Şaşmaz'ın Nesi Oluyor? (Nazlı Hamarat)
A+A-

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Tv8'de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasındaki Nazlı Hamarat, Necati Şaşmaz'ın nesi oluyor? Nazlı Hamarat için Pana film açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Necati Şaşmaz ile Nazlı Hamarat'ın hiç bir akrabalık bağı olmadığı a

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Tv8'de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasındaki Nazlı Hamarat, Necati Şaşmaz'ın nesi oluyor? Nazlı Hamarat için Pana film açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Necati Şaşmaz ile Nazlı Hamarat'ın hiç bir akrabalık bağı olmadığı açıklandı. 

 

Tv8 ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında boy gösteren Nazlı Hamarat'ın, Necati Şaşmaz'ın yengesi oluduğu gündeme gelmişti. Necati Şaşmaz'ın kardeşi Emir Şaşmaz tarafından dolandırıldığı yönünde haberler çıkan Nazlı Hamarat hakkında Pana film açıklama yaptı. Necati Şaşmaz'ın sahibi olduğu Pana film tarafından yapılan açıklamada Necati Şaşmaz ile Nazlı Hamarat'ın hiç bir akrabalık bağı olmadığı açıklandı. 

Bu Tarz Benim yarışmacısı Nazlı Hamarat'ın, Necati Şaşmaz'ın kardeşi ile yaptığı evlilik hakkında pek çok haber gündeme gelmişti. Emir Şaşmaz tarafından dolandırıldığı iddia edilen Nazlı Hamarat hakkında Pana filmden bir açıklama geldi. Necati Şaşmaz'ın sahibi olduğu Pana filmden yapılan açıklamada Şaşmaz'ın Nazlı Hamarat ile hiç bir akrabalık bağı olmadığı açıklandı. 

Necati Şaşmaz'ın sahibi olduğu, 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun da yapım şirketi olan Pana Film, basında ünlü oyuncuyla ilgili çıkan haberleri yalanladı. Haberlerde 'Bu Tarz Benim' yarışmacılarından Nazlı Hamarat'ın 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz'ın kardeşi Emir Şaşmaz'ın eski eşi olduğu iddia ediliyordu.
 
İddialar üzerine Pana Film'den şu açıklama yapıldı:
 
PANA FİLM’DEN ZORUNLU AÇIKLAMA

Son günlerde basında ve internet sitelerinde yer alan “Necati Şaşmaz’ın eski yengesi” merkezli haberler doğrultusunda, aynı konu daha önce de benzer şekilde gündeme getirildiğinde yapmış olduğumuz açıklamayı zorunlu olarak tekrarlama gereği duyuyoruz. Metinlerde bahsi geçen kişilerle Necati Şaşmaz’ın hiçbir akrabalık bağı ve tanışıklığı bulunmamaktadır. Bu asılsız haberlerin bir gerçeğe dayandırılmadan konu edilmemesi hususunda bir bilincin oluşması temennimizdir.
Kamuoyuna duyurulur.

A+A-

HABERE YORUM KAT