1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. O dizide reyting sarsıntısı... TRTnin Aşkın Kanunu dizisine süpriz final gecesi..işte sebebi?

O dizide reyting sarsıntısı... TRTnin Aşkın Kanunu dizisine süpriz final gecesi..işte sebebi?

O dizide reyting sarsıntısı... TRTnin Aşkın Kanunu dizisine süpriz final gecesi..işte sebebi?
A+A-

Aşıkın kanunu adlı diziye veda.. O dizide reyting depremi...Aşkın Kanunu dizisine hüzünlü final gecesi..peki niçin? TRTnin aşkın kanunu neden final kararı aldıişte dizi hakkında ayrıntılar..

TRT ekranlarında ve televizyonda yeni yayınlanmaya başlayan Aşın kanunu adlı dizi daha tam hevesini almadan yayından veda etmeye hazırlanıyor. Aşın kanunu dizisine daha 10. bölümdeyken final kararı alınması herkesi şaşırttı.Aşıkın kanunu adlı diziye veda.. Trtnin yeni dizilerinden Aşkın kanunu 10. bölümüyle final kararı herkesi şaşırttı. TRTnin aşkın kanunu neden final kararı aldıişte dizi hakkında ayrıntılar..


Trt ekranlarında yayınlanan Aşkın kanunu adlı dizi 10. bölümle dizi severlerine veda ediyor. ünlü oyuncular Mustafa üstünday ve Ceyda düvencinin başrollerde olduğu  Aşkın kanunu dizisi istenenin altında reytingler ile hedefleri aşamayınca dizide final kararı çıktı.


TMC Film ’in üstlendiği dizibüyük umutlarla başlamış, ama beklenen sonuçları alamamıştı. Birkaç hafta sonra saati ileri atılan yapım, yine iyi reytingler alamayınca sona erme kararı aldı. Aşkın Kanunu, final bölümüyle 5 Ocak Pazartesi akşamı 22.40′da TRT 1′de!

 

askin-kanunu.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT