1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nusaybin Şoförler Odası'ndan Bozuk Yol Açıklaması

Nusaybin Şoförler Odası'ndan Bozuk Yol Açıklaması

Nusaybin Şoförler Odasından Bozuk Yol Açıklaması
A+A-

Mardin'in Nusaybin İlçe Şoförler Odası, yoğun yağış sonucu oluşan derin çukurların onarılmamasına tepki gösterdi. Demiryolu ile bölge trafik arasında kalan 2 kilometrelik karayolunda, yağmur sonrası

Mardin'in Nusaybin İlçe Şoförler Odası, yoğun yağış sonucu oluşan derin çukurların onarılmamasına tepki gösterdi.
Demiryolu ile bölge trafik arasında kalan 2 kilometrelik karayolunda, yağmur sonrası çukurlar oluştu. Çukurlara giren araçlar, kaza tehlikesiyle karşı karşıya kalırken, Nusaybin Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Sekreteri Hüseyin Gündoğdu, şehrin batıya açılan yolunun kullanılamaz hale geldiğini söyledi. Karayoluna ait yolun belediyeye aktarılmaması ve karayollarının da yolda gerekli tadilatı yapmadığını ileri süren Gündoğdu, "Karayolları ya yol için gerekeni yapsın ya da Belediyeye devretsin. Şehir içinde kalan yol olmasına rağmen belediye hiç bir çalışma yapamıyor. Karayolları ve yetkilileri göreve davet ediyoruz" dedi.
Yolun bozukluğuna Nusaybinliler de tepki gösterdi. Çukurları fark etmediği için dün akşam kaza yapmayla karşı karşıya kaldığını belirten Çetin Karakaş adlı vatandaş, yoldaki çukurların hendeğe dönüştüğünü söyledi.
(AA-YRT-AŞ-Y)

02.02.2013 17:41:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT