1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Numan Kurtulmuş, Vali Şahin'i Ziyaret Etti

Numan Kurtulmuş, Vali Şahin'i Ziyaret Etti

Numan Kurtulmuş, Vali Şahini Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Genel Başkan yardımcılarından Numan Kurtulmuş, Malatya Valisi Vasip Şahin'i ziyaret etti. Partisinin çeşitli etkinlikleri dolayısıyla ve İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Turgut Özal Tıp Me

AK Parti Genel Başkan yardımcılarından Numan Kurtulmuş, Malatya Valisi Vasip Şahin'i ziyaret etti.
Partisinin çeşitli etkinlikleri dolayısıyla ve İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Turgut Özal Tıp Merkezi Erişkin Psikiyatri Servisi, Ayakta Kemoterapi Tedavi Ünitesi ile Çocuk Hematoloji Servisi'nin açılışına katılmak için Malatya'ya gelen Numan Kurtulmuş, Vali Vasip Şahin'i makamında ziyaret etti. Ziyarette; AK Parti Malatya milletvekilleri Ömer Faruk Öz, Cemal Akın ve Mücahit Fındıklı, Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi de bulundu.
Kurtulmuş burada yaptığı konuşmada, "Malatya'nın her geçen gün geliştiğini ve yapılan çalışmalarla da büyükşehire layık il olduğunu göstermesinden memnun olduğumu, ayrıca Malatya'yı tanıyan ve Malatya için geceli gündüzlü çalışan bir valimizin olmasından da büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Sayın valimize başarılı çalışmalar diler, ilimize yapmış olduğu katkılar ve bundan sonra da yapacakları için teşekkür ederim" dedi.
Vali Şahin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kurtulmuş'a kayısı hediye edip kendisine teşekkür etti.
(NA-SO-Y)

05.01.2013 16:03:33 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT