1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Nouma Adana'yı Coşturdu

Nouma Adana'yı Coşturdu

Nouma Adanayı Coşturdu
A+A-

"Vodafone Football Cup" turnuvasının şehir elemeleri, Beşiktaş'ın unutulmaz oyuncusu Pascal Nouma'nın vuruşuyla Adana'da başladı. Nouma, seyircilerin gelenekselleşen sloganı "Nouma bizi diskoya götür'

"Vodafone Football Cup" turnuvasının şehir elemeleri, Beşiktaş'ın unutulmaz oyuncusu Pascal Nouma'nın vuruşuyla Adana'da başladı. Nouma, seyircilerin gelenekselleşen sloganı "Nouma bizi diskoya götür'e ise "Adana'da disko yok. Disko nerede?" diye karşılık verdi.
İletişim şirketi Vodafone'un desteğiyle ve "Şehrin için oyna" sloganıyla İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Adana, Gaziantep, Urfa, Elazığ, Antalya ve Trabzon'da düzenlenecek olan "Vodafone Football Cup" turnuvasının şehir elemeleri, Adana'da başladı. Turnuvanın ilk maçı Çukurova Üniversitesi Yerleşkesi içerisinde bulunan sahada yapıldı. Maçın başlama vuruşunu yapan eski Beşiktaşlı futbolcu Pascal Nouma, maçta bir süre de forma giydi. Büyük bir ilgiyle karşılaşan Nouma, Adana'da olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, Adana'nın sempatik bir şehir olduğunu söyledi. Nouma, seyircilerin "Nouma bizi diskoya götür' sözlerine ise "Adana'da disko yok. Nerede disko?" diye karşılık verdi.
(SZP-AKL-BH-RFK-S)

05.01.2013 13:42:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT