1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Norveçli Turistler Atatürk'ün Alanya'ya Gelişini Kutladı

Norveçli Turistler Atatürk'ün Alanya'ya Gelişini Kutladı

Norveçli Turistler Atatürkün Alanyaya Gelişini Kutladı
A+A-

Antalya'nın Alanya ilçesinde tatil yapan Norveçli turistler, konaladıkları otel tarafından hazırlanan Atatürk'ün Alanya'ya gelişinin 78'nci yıl dönümü kutlamalarına katıldılar. Atatürk'ün Alanya'ya ge

Antalya'nın Alanya ilçesinde tatil yapan Norveçli turistler, konaladıkları otel tarafından hazırlanan Atatürk'ün Alanya'ya gelişinin 78'nci yıl dönümü kutlamalarına katıldılar.
Atatürk'ün Alanya'ya gelişinin 78'nci yıl dönümü anısına Sun Park Oteller Grubu'nda kalan çoğunluğu Norveçli turistler, otel restoranında bir araya geldi. Turistler Atatürk'ün anlatıldığı slayt gösterisini büyük bir dikkat ile ellerinde Türk bayrakları ile izledi.
Otelin Genel Koordinatörü Ekrem Curnal yaptığı açıklamada, "Misafirlerimiz ve personelimiz ile geleneksel hale getirdiğimiz Atatürk'ün Alanya gelişinin yıl dönümü etkinliğini gerçekleştirdik. Atamızı saygıyla anıyoruz" dedi.
Çoğunluğu Norveçli turistler ise konakladıkları otelin hazırladığı program sayesinde Atatürk'ün büyük bir kişilik ve devlet adamı olduğunu öğrendiklerini söylediler.
(AB-RY-SK-Y)

19.02.2013 12:44:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT