1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Nokia'nın Gizemli Cihazının Gizemi Yarın Açığa Çıkıyor ! Tam Bir Muamma idi

Nokia'nın Gizemli Cihazının Gizemi Yarın Açığa Çıkıyor ! Tam Bir Muamma idi

Nokia'nın Gizemli Cihazının Gizemi Yarın Açığa Çıkıyor ! Tam Bir Muamma idi
A+A-

Nokia yarınki etkinlikler için gizemli bir kutu hazırladı. peki Gizemli kutunun içinden ne çıkacak ? Siyah bir kutu içerisinde ne olabilir diye twitter takipçilerine soru yönetlen Nokia muhtemelen yarın yeni cihazlarla karşımıza çıkacak.

Geçtiğimiz günlerde sizlerin de takip ettiği gibi, Nokia'nın yeni CEO'su Rajeev Suri, artık telefon üretmeyeceklerini açıklamıştı. Lakin CEO'nun, "Nokia Tüketici dünyasına farklı cihazlarla ve projelerle dönecek" diye açıklama yapması kamuoyunu bir hayli meraklandırmış ve bir o kadar da heyecanlandırmıştı. Çiçeği burnunda CEO'nun bu açıklamasının ardından anlaşılıyor ki beklenen gün geldi ve çattı. Yarın Nokia için büyüük bir gün olacağa benziyor. 

 

Twitter hesabından yarınki etkinliklerde yeni bir cihaz tanıtacaklarını duyuran Nokia, paylaşılan fotoğrafta muhtemelen yarın tanıtılacak olan yeni cihazın bulunduğu gizemli bir siyah kutunun yer aldığı görüldü. Fotoğrafta 18.11.14 tarihinin de yer aldığı gözlerden kaçmadı. Bu kutunun ne olduğunu takipçilerine soran Nokia'nın yarın büyük bir patlama yapması bekleniyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT