1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nkü Morfoloji Binasına Emlak Ödülü

Nkü Morfoloji Binasına Emlak Ödülü

Nkü Morfoloji Binasına Emlak Ödülü
A+A-

Türkiye'nin en başarılı emlak yatırımları sıralamasında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Morfoloji Binası 3'üncü seçildi. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Morfoloji Binası, Hürriyet Emlak ve Capi

Türkiye'nin en başarılı emlak yatırımları sıralamasında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Morfoloji Binası 3'üncü seçildi.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Morfoloji Binası, Hürriyet Emlak ve Capital dergilerinin düzenlediği 12 ayrı kategoriden "2012 Emlak Yatırımları Yarışmasında Eğitim Kompleksleri" alanında 3. seçildi.
Capital ve Ekonomist Dergileri, Hürriyetemlak.com, Maisson Française desteğiyle ve Silverline sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenen, Türkiye iş dünyası ve emlak sektörünün önde gelen temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen "Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012 Araştırması"nda NKÜ Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Projesi, eğitim kompleksleri kategorisinde 3. sırada yer aldı.
NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, 30 Ocak Çarşamba tarihinde Grand Hyatt İstanbul'da yapılan ödün töreni ile üniversite adına ödülü aldı.

31.01.2013 11:24:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT