1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nilüfer'de Mercedes Peon Rüzgarı Esti

Nilüfer'de Mercedes Peon Rüzgarı Esti

Nilüferde Mercedes Peon Rüzgarı Esti
A+A-

Uluslararası alanda müzik tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Mercedes Peon, Nilüfer Belediyesi'nin organizasyonuyla verdiği konserle Bursalı hayranlarıyla buluştu. Dünya seslerini Bursalılarla buluş

Uluslararası alanda müzik tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Mercedes Peon, Nilüfer Belediyesi'nin organizasyonuyla verdiği konserle Bursalı hayranlarıyla buluştu.
Dünya seslerini Bursalılarla buluşturan Nilüfer Belediyesi, yine çok özel bir sesi ağırladı. Global müzik dünyasında geleneksel müzik tecrübesinin ardından 2000 yılında Isue adlı ilk albümünü çıkaran Mercedes Peon, albümünde yansıttığı tonu, enerjisi ve güçlü karakteriyle aynı zamanda müziğinin kalitesini de belirleyerek hayranlarıyla buluşuyor. '2008 Ulusal Müzik Ödülü' sahibi olan ve 'en iyi dünya müziği yorumcusu' listesinde yer alan ünlü yorumcu, elektronik sesleri ve çok ritimliliği bir araya getiriyor.
Nazım Hikmet Kültürevi'nde sahne alan Peon, ilginç yorumu ve tarzıyla yaklaşık bir buçuk saat sahnede kalırken, performansıyla alkış aldı.
(MŞ)

21.02.2013 12:17:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT