1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nilüfer Spor Şenlikleri'nin Hazırlıkları Başladı

Nilüfer Spor Şenlikleri'nin Hazırlıkları Başladı

Nilüfer Spor Şenliklerinin Hazırlıkları Başladı
A+A-

Nilüfer Belediyesi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Uluslararası Spor Şenliklerinin 12'ncisi için kolları sıvadı. Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün iş birliği, Nil

Nilüfer Belediyesi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Uluslararası Spor Şenliklerinin 12'ncisi için kolları sıvadı.
Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün iş birliği, Nilüfer Kent Konseyi'nin katkılarıyla Nilüfer Belediyespor Kulübü koordinatörlüğünde organize edilen "Nilüfer Uluslararası Spor Şenliği" için hazırlıklar başladı. Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı kapsayan şenlik 22 Nisan 20 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Yerli ve yabancı 18 kardeş şehir çocuklarının da ağırlanacağı organizasyona yaklaşık 15 bin öğrenci katılacak.
Bu yıl 12.'si düzenlenecek spor şenliklerinde çocuklar, atletizmden badmintona, basketboldan masa tenisine kadar 23 ayrı kategoride yarışarak adeta spora doyacak. Heyecanın dorukta olacağı "12. Uluslararası Spor Şenlikleri"nde eğitim kurumları da düzenleyecekleri programlarla çocukların spora olan ilgisini en üst seviyede tutmaya çalışacak.
(MŞ)

18.02.2013 17:56:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT