1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nilüfer Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

Nilüfer Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

Nilüfer Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi
A+A-

Nilüfer Belediyesi, yol yapım, asfaltlama ve karla mücadele çalışmalarında kullanılmak üzere damperli kamyon, tuz serici ve yol çizgi makinesi alarak araç parkını güçlendirdi. Yol yapım, asfaltlama

Nilüfer Belediyesi, yol yapım, asfaltlama ve karla mücadele çalışmalarında kullanılmak üzere damperli kamyon, tuz serici ve yol çizgi makinesi alarak araç parkını güçlendirdi.
Yol yapım, asfaltlama ve karla mücadele çalışmalarında kullanılmak üzere alınan damperli kamyon, tuz serici ve yol çizgi makinesi Nilüfer Belediyesi'ne yaklaşık 815 bin TL'ye mal oldu. Yeni alınan araçlarla Nilüfer Belediyesi'nde araç sayısı 179'a çıktı. Nilüfer Belediyesi araçları, özel takip sistemiyle sürekli gözetim altında tutuluyor.
Nilüfer'de rahat ulaşım için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Başkan Mustafa Bozbey, "Nilüfer'in en önemli meseleleri arasında gösterilen yol ve asfalt konusunda bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Hızla gelişen Nilüfer'de yol ve asfalt konusunda gelen talepleri karşılamak için bu yıl da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ekiplerimiz sürekli yol iyileştirme ve bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Yeni alınan araçlarla çalışmalarımız daha güçlü hale gelecek" dedi.
(MŞ)

01.02.2013 11:16:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT