1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nilgün Azizoğlu'ndan Isıtan Yardım

Nilgün Azizoğlu'ndan Isıtan Yardım

Nilgün Azizoğlundan Isıtan Yardım
A+A-

Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu'nun eşi Nilgün Azizoğlu ile ildeki kurum amirlerinin eşleri köylerdeki ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Her fırsatta devletin şefkatli

Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu'nun eşi Nilgün Azizoğlu ile ildeki kurum amirlerinin eşleri köylerdeki ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
Her fırsatta devletin şefkatli yüzünü vatandaşlardan esirgemeyen Azizoğlu, bu kez merkeze bağlı Beşiktaş köyüne ziyarette bulunarak, ihtiyaç sahibi ailelerin sorunlarını dinledi.
Beşiktaş köyü İlköğretim Okulu öğrencilerini de ziyaret eden Nligün Azizoğlu, okulda okuyan öğrencilere, kitap, kırtasiye ve elbise yardımında bulundu.
Nilgün Azizoğlu, bizzat köy ziyaretlerinde, öğrenci ve aileleriyle sohbet etti. Azizoğlu, bayanlarla sohbet etmenin yanı sıra sorunları da dinlemeyi ihmal etmedi.
Köydeki bayanlarla köyün okulunda ve evlerinde bir araya gelen Azizoğlu, bu tür ziyaretleri belirli zamanlarda tüm köylere gerçekleştireceğini, sorunlarla da bizzat kendisinin ilgileneceğini ifade etti.
(OY-AA-Y)

24.01.2013 10:35:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT