1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Niğde'de Büyük İkramiye Muamması (Taner Sanduvaç Şaka Şaka Şaka...)

Niğde'de Büyük İkramiye Muamması (Taner Sanduvaç Şaka Şaka Şaka...)

Niğde'de Büyük İkramiye Muamması (Taner Sanduvaç Şaka Şaka Şaka...)
A+A-

Milli Piyango İdaresi tarafından Yılbaşı Büyük İkramiyesi dün belli oldu. Büyük ikramiye 50 milyon 4 çeyrek bilete vurdu. Aydın,Ankara ve Niğde şanslı iller. Niğdeli Taner Sanduvaç Büyük ikramiye ile aynı numaralara sahip olan bileti sosyal medyadan payla

Niğdeli Taner Sanduvaç, sosyal medyayı karıştırdı. Niğde'de yapı kimyasalları satan bir şirketin sahibi olan 40 yaşındaki Sanduvaç, büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamların bulunduğu bir piyango biletini Facebook hesabından paylaştı. Kısa sürede binlerce kişinin paylaştığı fotoğraf daha sonra twitter'dan kaldırılırken Sanduvaç şaka yaptığını söyledi.

Büyük ikramiyenin isabet ettiği 2692160 numaralarla aynı olan biletin fotoğrafı kısa sürede birçok kez paylaşıldı. Bunun üzerine fotoğrafları Facebook sayfasından kaldıran Taner Sanduvaç, önce 'Şaka şaka şaka ben bile inandım ya' diye yazdı, sonra da 'Benim ağzımdan duymadığınız hiç bir şey benim sorumluluğumda değildir' diye bir paylaşım daha yaptı. 
 
BİLET SATIN ALMIŞ

12,5 milyon TL isabet eden bileti satan milli piyango bayi Erkan Ersoy da, Taner Sanduvaç'ı tanıdığını ve kendisinden yılbaşı bileti aldığını söyledi.

 

Henüz kendisine ulaşılamayan Taner Sanduvaç'ın gerçek talihli olup olmadığı anlaşılamazken, bilet üzerindeki rakamlarda oynama yaparak 'şaka' için de böyle bir fotoğraf yayınlamış olabileceği de değerlendirildi. (DHA)

A+A-

HABERE YORUM KAT