1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Niğde Gençlik Kolları Nevşehir'de Toplantıya Katıldı

Niğde Gençlik Kolları Nevşehir'de Toplantıya Katıldı

Niğde Gençlik Kolları Nevşehirde Toplantıya Katıldı
A+A-

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuk İşler Bölge Toplantısı 15-16-17 Şubat 2013 tarihleri arasında Nevşehir'de yapıldı. Toplantıya Niğde'den Gençlik Kolları Başkanı H. Emre Kesek, AK

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuk İşler Bölge Toplantısı 15-16-17 Şubat 2013 tarihleri arasında Nevşehir'de yapıldı. Toplantıya Niğde'den Gençlik Kolları Başkanı H. Emre Kesek, AK Parti Niğde Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki işler Başkanı Recep Demirağ katıldı.
14 İl Gençlik Kolları Başkanlarının ve Siyasi hukuki İşler başkanlarının katıldığı toplantıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, AK Gençlik Kolları Genel Başkanı Zafer Çubukçu, AK Parti Gençlik Kolları Siyasi ve Hukiki İşler Başkanı Emre Çalışkan'ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Toplantıyla ilgili değerlendirme yapan AK Parti Niğde Gençlik Kolları Başkanı H. Emre Kesek, "Siyasi ve Hukuki işler başkanları bölge toplantısı çok verimli geçtiğine inanıyorum. 14 il başkanlarıyla koordineli bir şekilde kamp gerçekleştirdik. Toplantı sonrasında Nevşehir Gençlik kolları tarafından gezi düzenlendi ve bu geziye katıldık" dedi.
(YE-AÖ-Y)

19.02.2013 14:59:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT