1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Niğde Emniyeti Kaçakçılara Geçit Vermiyor

Niğde Emniyeti Kaçakçılara Geçit Vermiyor

Niğde Emniyeti Kaçakçılara Geçit Vermiyor
A+A-

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) Ekipleri Niğde'den başka illere geçiş yapan kaçakçılara geçit vermiyor. Niğde İl Emniyet Müdürlüğünden yapıl

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) Ekipleri Niğde'den başka illere geçiş yapan kaçakçılara geçit vermiyor.
Niğde İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklama da; İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda, doğu ve güney illerinden temin edilen gümrük kaçağı sigaraların İlimiz Ulukışla ilçesi üzerinden nakledileceğinin öğrenildi. Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Ulukışla İlçe Emniyet Amirliği görevlileri ile birlikte 05/02/2013 ile 10/02/2013 tarihleri arasında Ulukışla ilçesinde yapılan yol kontrollerinde, 6 ayrı yakalamada, toplam 12 Bin 420 paket gümrük kaçağı sigara, 800 kilogram gümrük kaçağı Bufalo eti ve 2,81 gram esrar maddesi ele geçirilmiş 7 şahıs hakkında adli işlem yapılmıştır" denildi.
(YE-AÖ-Y)

12.02.2013 15:32:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT