1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Niğde Belediyesi Konferansları Devam Ediyor

Niğde Belediyesi Konferansları Devam Ediyor

Niğde Belediyesi Konferansları Devam Ediyor
A+A-

Niğde Belediye Başkanlığı kültürel hizmetleri kapsamında konferans düzenlemeye devam ediyor. 15 Şubat 2013 Cuma günü Niğde İl Müftülüğüyle ortaklaşa düzenlenecek konferansın konusu 'İbadetlerde Şek

Niğde Belediye Başkanlığı kültürel hizmetleri kapsamında konferans düzenlemeye devam ediyor.
15 Şubat 2013 Cuma günü Niğde İl Müftülüğüyle ortaklaşa düzenlenecek konferansın konusu 'İbadetlerde Şekil ve Mana Bütünlüğü'
Niğde Belediye Başkanlığı ve Niğde İl Müftülüğü işbirliğiyle düzenlenen "İbadetlerde Şekil ve Mana Bütünlüğü" konulu konferans 15 Şubat 2013 Cuma günü saat 19.30'da Niğde Üniversitesi Derbent Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.
'İbadetlerde Şekil ve Mana Bütünlüğü' konulu konferans ücretsiz olarak halka açık olacak. Konferansa konuşmacı olarak Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurul Üyesi Prof. Dr. Ramazan Altıntaş katılacak.
Her geçen gün bir yeni konferans düzenlediklerini belirten Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "Niğde Belediye Başkanlığı olarak Müftülüğümüzle birlikte yeni bir konferans daha düzenliyoruz. Müftümüze ve ekibine teşekkür ediyorum. Biz insanlarımızın aydınlatılması ve bilgilendirilmesi noktasında Niğde Belediye Başkanlığı olarak yeni çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz" dedi.
(YE-AÖ-Y)

13.02.2013 12:49:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT