1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Niğde Belediye-iş Yozgat'ta Sözleşme İmzaladı

Niğde Belediye-iş Yozgat'ta Sözleşme İmzaladı

Niğde Belediye-iş Yozgatta Sözleşme İmzaladı
A+A-

Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanlığı Yozgat'ın Boğazlıyan İlçesine bağlı Çakmak Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi imzaladı. İşçi maaşlarına yüzde 25 zam yapıldı. Belediye-İş Sendikası Niğde

Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanlığı Yozgat'ın Boğazlıyan İlçesine bağlı Çakmak Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi imzaladı. İşçi maaşlarına yüzde 25 zam yapıldı.
Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak ile Çakmak Belediye Başkanı Vedat Oymak arasında imzalanan Toplu İş Sözleşmesi ile işçi Maaşlarına Yüzde 25 zam yapıldı. İşçiler Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak ve Belediye Başkanı Vedat Oymak'a teşekkür ettiler. Yapılan anlaşma ile işçilerin yevmiyeleri 61 TL'den 70 TL'ye maaşlar ise bin 560 TL'den bin 900 TL'ye yükseldi. İşçiler ayrıca 6772 sayılı yasa gereğince yılda 52 günlük devlet, 24 günlük de sendikal ikramiye alacaklar.
Toplu iş Sözleşmesi görüşmelerine Şube Başkan yardımcısı Refik Levent, Şube Mali Sekreteri Selçuk Özdemir ve İşyeri Temsilcisi Gültekin Avcı da eşlik ettiler. Şube Başkanı Şaban Özkaymak Belediye Başkanı Vedat Oymak'a teşekkür ederek emeğe gösterdiği saygıdan dolayı kendisine unutmayacaklarını söyledi.
(YE-ZB-Y)

05.02.2013 13:42:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT