1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Neymar JR'nin Eski Sevgilisi PlayBoy Dergisine Kapak Oldu Yürekleri Hoplattı

Neymar JR'nin Eski Sevgilisi PlayBoy Dergisine Kapak Oldu Yürekleri Hoplattı

Neymar JR'nin Eski Sevgilisi PlayBoy Dergisine Kapak Oldu Yürekleri Hoplattı
A+A-

Geçmişte Dünyaca ünlü Brezilya'lı futbol yıldızı Neymar JR ile aşk yaşayan eski sevgilisi Patricia Jordane PlayBoy dergisine kapak oldu. Birbirinden cesur pozlar veren Patricia adeta yürekleri hop hop hoplattı.

Paris'in meşhur sembolü Eiffel Tower'da (Eyfel Kulesi) seksi pozlar veren Patricia Jordane ününe ün katmaya devam ediyor. Neymar ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Patricia bu kez PlayBoy dergisine kapak oldu. Seksi pozlar veren Patricia adeta görenleri büyüledi. Bakanların bir kez daha bakmak isteyeceği fotoğraflar hakkında Neymar'ın ne yorum yapacağı ise merak konusu...

 

1-137.jpg


Eski sevgilisinin fotoğraflarını yayınlayan bir derginin kullanmış olduğu "Neymar'ın hoşlandığı esmer güzel" başlığı ile Neymar'ı sinirlendiren ve mahkemeye başvurarak derginin satış noktalarından dağıtımını engelleyen Neymar bu fotoğraflara ne diyecek doğrusu herkes merak ediyor. Barcelona'lı Yıldız Futbolcu Neymar Patricia Jordane olan ilişkisini her daim saklamış fakat dergi toplatma kararının ardından manşetleri günlerce süslemişti. 

 

2-138.jpg


Neymar son olarak Sırp güzel Soraja Vucelic için tuttuğu hususi uçakla gündeme gelmiş ve "Özel Barcelona" Turu ile oldukça konuşulmuştu.

A+A-

HABERE YORUM KAT