1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Nevzat İnanç Sessizliğini Koruyor

Nevzat İnanç Sessizliğini Koruyor

Nevzat İnanç Sessizliğini Koruyor
A+A-

Yaşadığı maddi zorluklara rağmen önemli bir başarıya imza atarak TFF 3. Lig 2. Grupta finale adını yazdıran Van Büyükşehir Belediyespor, 24 Mayıs 2019 günü saat 16.00'da Ankara Eryaman Stadyumu'nda Esenler Erokspor ile karşılaşacak.

Yaşadığı maddi zorluklara rağmen önemli bir başarıya imza atarak TFF 3. Lig 2. Grupta finale adını yazdıran Van Büyükşehir Belediyespor, 24 Mayıs 2019 günü saat 16.00'da Ankara Eryaman Stadyumu'nda Esenler Erokspor ile karşılaşacak. Van’dan final maçına gitmek isteyen taraftarlar için tüm kent ses verirken Gençlik Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ın sessiz kalışı tepkilere neden oldu. Geçtiğimiz günlerde Vanspor’dan aldığı harcıhaklarla gündeme gelen Nevzat İnanç, bu gün de Vanspor’a yardım etmediği iddiasıyla bir kez daha gündeme geldi. Kentte en çok bütçelerden birine sahip olan Gençlik Spor İl Müdülüğü’nün Vanspor’un bu zor gününde yanında olmadığını iddia eden taraftarlardan Bayram A. “Her yerde Vanspor’un havasını atıp bu zor günde kulübe bir otobüs bile ayarlamayan İnanç’ın hala o koltukta oturduğuna inanamıyorum. Eğer bir işi yaparken tepki alıyorsanız, başarısızsanız bence o koltuğu hak edecek başka bir kişiye devretmenizde daha hayır vardır diye düşünüyorum. Bugün bütçem yok bahanesinin arkasına sığınan İnanç, 23 Mayıs günü Edremit’te vereceği 200 kişilik yemeğin bütçesini nerden ayarlıyor diye sormazlar mı insana? Demek ki neymiş herkese var, Vanspor’a yok!” ifadelerini kullandı.

Vanspor’un en sıkıntılı ama bir o kadarda gelecek vaat eden maçı olduğunu belirten taraftarlardan Kadir T. “Yıllar aradan sonra 2. Lig’e en çok yaklaştığımız andayız. Tüm kent Vanspor etrafında kenetlenmişken Van Gençlik Spor İl Müdürü Nevzat İnanç bey neye kilitlenmiş? Bir stadyumun portatif tribünlerini bile daha bitiremeyen bir il müdüründen daha neyi bekleyebiliriz ki? Bence Nevzat bey Vanspor’dan aldığı iddia edilen harcıhakları bile bir kenara bıraksaydı şimdi Ankara’ya otobüs kaldıracak güçteydi” şeklinde konuştu.

A+A-

HABERE YORUM KAT

9 Yorum