1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nevzat Doğan Minibüsçüleri Ziyaret Etti

Nevzat Doğan Minibüsçüleri Ziyaret Etti

Nevzat Doğan Minibüsçüleri Ziyaret Etti
A+A-

İzmit Belediye Başkan Dr. Nevzat Doğan, Yuvam Akarca'da bulunan 55 No'lu Alikahya Otobüs ve Minibüsçüler Kooperatifini ziyaret etti. Ziyarette 55 No'lu Alikahya Otobüs ve Minibüsçüler Kooperatif Başka

İzmit Belediye Başkan Dr. Nevzat Doğan, Yuvam Akarca'da bulunan 55 No'lu Alikahya Otobüs ve Minibüsçüler Kooperatifini ziyaret etti. Ziyarette 55 No'lu Alikahya Otobüs ve Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Selim Canlı, Meclis Üyesi İbrahim Kılıç, Alikahya Atatürk Mahalle Muhtarı Cemil Marul ve kooperatif üyeleri hazır bulundu.
Samimi ortamda gerçekleşen görüşmede 55 No'lu Alikahya Otobüs ve Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Selim Canlı Başkan, "İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan her zaman bizim yanımızda. Kendisini aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Her sıkıntımızda elinden gelen desteği veriyor. Özellikle kar yağdığında yollarımızın açılmasında göstermiş oldukları gayret ve çabalar için kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ziyarette yaptığı konuşmasında, "Alikahya bölgemiz hızla gelişiyor. Burasının gelişimi sizlerin yoğunluğunu arttıracak. Büyüyen bir bölgede ara ara sıkıntılar olabilir. Bu sıkıntıları çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu bölgemizde alt ve üst yapı çalışmaları yaptık. Okullarımıza camilerimize destekte bulunduk. İki çocuk parkı yaptık bu yaz iki tane daha yapacağız. Birçok yeni yol açtık. Bisiklet yolumuzu tamamladığımızda Alikahya'dan Seka Park'a bisikletle rahatlıkla ulaşılabilecek" dedi.
(UU)

20.01.2013 12:00:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT