1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nevzat Doğan: "leyla Atakan'ı Minnetle Anıyoruz"

Nevzat Doğan: "leyla Atakan'ı Minnetle Anıyoruz"

Nevzat Doğan: leyla Atakanı Minnetle Anıyoruz
A+A-

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Leyla Atakan'ın 42. ölüm yıldönümü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı. Doğan açıklamasında şu görüşlere yer verdi: "Türk siyasetinin ilk kadın il başkan

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Leyla Atakan'ın 42. ölüm yıldönümü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.
Doğan açıklamasında şu görüşlere yer verdi: "Türk siyasetinin ilk kadın il başkanı ve İzmit'in ilk kadın belediye başkanı Leyla Atakan, Türk siyasi tarihinde önemli bir yere sahip, adil ve tarafsız yönetim anlayışı ile örnek bir siyasetçidir. Belediye başkanlığı yaptığı dönemde İzmit'e büyük katkılar sağlamış olan Leyla Atakan, yaptığı hizmetlerle bugün dahi İzmitliler tarafından hatırlanmakta, saygı ve minnet ile anılmaktadır.
Elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz Leyla Atakan'ı anmanın, O'na saygı duyduğumuzu göstermenin en güzel yolu İzmit'i bir adım daha ileriye götürecek çalışmalara imza atabilmektir. İzmit'e unutulmayacak hizmetler vermiş Leyla Atakan'ı, çalışma arkadaşları İsmail Kolaylı, Abdurrahman Yüksel ve Feridun Özbay'ı aramızdan ayrılışlarının 42. yılında saygı, minnet ve rahmetle anıyorum."
(MA-MA)

10.02.2013 14:03:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT