1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nevşehir'e 6 Adet Ambulans Alınacak Coşkun Sağlamdin Nevşehir

Nevşehir'e 6 Adet Ambulans Alınacak Coşkun Sağlamdin Nevşehir

Nevşehire 6 Adet Ambulans Alınacak  Coşkun Sağlamdin    Nevşehir
A+A-

Nevşehir'e farklı özelliklere sahip 6 yeni ambulans alımı yapılacağı açıklandı. AK Parti Nevşehir milletvekilleri Murat Göktürk, Erdal Feralan ve Ebubekir Gizligider, yaptıkları ortak yazılı açıkla

Nevşehir'e farklı özelliklere sahip 6 yeni ambulans alımı yapılacağı açıklandı.
AK Parti Nevşehir milletvekilleri Murat Göktürk, Erdal Feralan ve Ebubekir Gizligider, yaptıkları ortak yazılı açıklamada, ambulans hizmetlerinde yaşanan sıkıntıların giderilmesi için girişimlerde bulunduklarını belirtti.
Nevşehir AK Parti milletvekilleri girişimleri sonucu Sağlık Bakanlığı ve İl Özel İdaresi'nin katkılarıyla 6 ambulans alınacağını ifade ederken şunları kaydetti. "Ülkemizde iktidara geldiğimiz günden beri her alanda olduğu gibi sağlık alanında da ciddi reformlar yaptık. Nevşehir ilimizde de hemşerilerimizin sağlık hizmetinden sıkıntısız şekilde faydalanması için Sağlık Bakanlığı ile görüşmelerimizi aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Sağlık Bakanlığı'ndan ilimize önümüzdeki hafta 1 adet 4x2, 1 adet 4x4 ve 1 adet 4x4 kar paletli ambulans gönderilecektir. Bu hizmetlere ilaveten İl Özel İdare Genel Sekreterliği'nden Dr. İ. Şevki Atasagun Devlet Hastanesi'ne 1 adet ambulans alımı yapılmış, teslimi beklenmektedir. Ayrıca İl Özel İdare Genel Sekreterliğimiz yıl içerisinde bu hizmetlere ilaveten 2 ambulans daha alarak sağlık sektöründe hemşerilerimizin hizmetine sunacaktır."
(COŞ-AÖ-Y)

29.01.2013 15:25:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT