1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nevşehir'de 6 Ay Önce Kaybolan Çift Kızılırmak'ta Aranıyor

Nevşehir'de 6 Ay Önce Kaybolan Çift Kızılırmak'ta Aranıyor

Nevşehirde 6 Ay Önce Kaybolan Çift Kızılırmakta Aranıyor
A+A-

Nevşehir'in Avanos ilçesinde yaklaşık 6 ay önce kaybolan Tunç Boztepe ve Selda Grössle için Kızılırmak'ta arama çalışması başlatıldı. Nevşehir'in Avanos ilçesinde 2 Ağustos 2012 tarihinden bu yana ka

Nevşehir'in Avanos ilçesinde yaklaşık 6 ay önce kaybolan Tunç Boztepe ve Selda Grössle için Kızılırmak'ta arama çalışması başlatıldı.
Nevşehir'in Avanos ilçesinde 2 Ağustos 2012 tarihinden bu yana kayıp olan Tunç Boztepe (42) ve Selda Grössle (41), Elazığ'dan gelen 6 kişilik su altı arama ekibi tarafından Kızılırmak'ta aranıyor.
Tunç Boztepe'nin babası Hüseyin Avni Boztepe, oğlunun suyun ya da toprağın altında olduğunu dair şüpheleri olduğunu belirterek, "O gün Tunç'un beraber olduğu kadının annesinden duyduğumuza göre o gün geç saatlere kadar birlikteymişler. Ertesi gün ben sabah saat 10.00 gibi aradığımda her ikisinin de telefonları kapalı idi. Cevap vermeyince biraz daha şüphelendim. Toprağın ya da suyun altında olmalarından şüpheleniyorum. Hayatta olsa bu zamana kadar haber verirdi, vermedi. 25 Ağustos'ta kardeşinin düğünü vardı. İki eli kanda olsa gelirdi'' ifadelerini kullandı.
(COŞ-GS-Y)

24.01.2013 13:44:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT