1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nevşehir Gençlik Merkezinde Yeterlilik Kursu

Nevşehir Gençlik Merkezinde Yeterlilik Kursu

Nevşehir Gençlik Merkezinde Yeterlilik Kursu
A+A-

Nevşehir Gençlik Merkezi'nde İmam Hatip Lisesi mezunu gençlere yönelik olarak yeterlilik kursu düzenleniyor. Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Merkezi tarafından, ge

Nevşehir Gençlik Merkezi'nde İmam Hatip Lisesi mezunu gençlere yönelik olarak yeterlilik kursu düzenleniyor.
Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Merkezi tarafından, gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle doldurmaları için çeşitli kurslar düzenleniyor. Bu amaç doğrultusunda Nevşehir Gençlik Merkezinde, Diyanet İşleri Başkanlığının ileri bir tarihte yapacağı Yeterlilik Sınavı için Nevşehir İl Müftülüğü tarafından görevlendirilen Oğuzlar Gaznevi Camii İmam Hatibi Ali Özcan liderliğinde hafta içi her gün 09.00-12.00 saatleri arasında kurs düzenleniyor.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, "Gençlik Merkezimizde düzenlediğimiz kurslara bir yenisini daha ekledik. İl Müftülüğümüz tarafından görevlendirilen hocamız ile hafta içi her gün 09.00 12.00 saatleri arasında devam eden kursumuz imam hatip ve Kuran kursu öğreticisi olmak isteyen tüm gençlerimiz için faydalı olacaktır. Nevşehirli tüm gençlerimizi kurslarımıza bekliyoruz" dedi.
(MÖZ-ZB-Y)

14.02.2013 10:46:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT