1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nevşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Başer'den Gazeteciler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı Nevşehir

Nevşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Başer'den Gazeteciler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı Nevşehir

Nevşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Başerden Gazeteciler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı  Nevşehir
A+A-

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer bir mesaj yayımladı. Başkan Başer mesajında, muasır medeniyetler seviyesine çıkma yolunda Türkiye'ni

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer bir mesaj yayımladı.
Başkan Başer mesajında, muasır medeniyetler seviyesine çıkma yolunda Türkiye'nin en önemli unsurlarından birinin de ilkeli, tarafsız ve doğru bir basın anlayışı olacağını kaydetti.
Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer, mesajında şunları ifade etti; "Nevşehir'de görev yapan yazılı, görsel ve internet medyasında çalışan arkadaşlarımız Nevşehir gündemini tüm Türkiye'ye ulaştırmanın gayreti içerisindedirler. Kamuoyuna bilgi akışını doğru ve tarafsız bir şekilde yapan aynı zamanda kamuoyu da oluşturabilen son derece önemli bu mesleğin mensuplarının ne denli zor şartlar altında çalıştığı da açıktır. Basın icra makamlarının olduğu gibi halkı da temsil etmektedir. Bir nevi devlet ile halk arasındaki köprüdür. Bu bağın doğruluk üzerine kurularak sağlamlığının arttırılması da yine basın mensuplarımızın görevidir. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de dile getirdiği gibi ''Gördüğünü, düşündüğünü ve bildiğini samimiyetle yazandır''gazeteci. Mesleğini zor şartlar altında, gece gündüz demeden icra eden kıymetli basın mensubu arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü bir kez daha canı gönülden kutluyorum" dedi.
(COŞ-AÖ-Y)

09.01.2013 10:57:56 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT