1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Necip Uysal'ın Sağlık Durumu İstanbul

Necip Uysal'ın Sağlık Durumu İstanbul

Necip Uysalın Sağlık Durumu  İstanbul
A+A-

A Milli Futbol Takımı'nın Çek Cumhuriyeti ile oynadığı hazırlık maçı kadrosuna davet edilen ama maç öncesi sakatlığı gerekçe gösterilerek kamp kadrosundan çıkartılan siyah-beyazlı futbolcu Necip Uysal

A Milli Futbol Takımı'nın Çek Cumhuriyeti ile oynadığı hazırlık maçı kadrosuna davet edilen ama maç öncesi sakatlığı gerekçe gösterilerek kamp kadrosundan çıkartılan siyah-beyazlı futbolcu Necip Uysal'ın sağlık durumu hakkında Beşiktaş Kulübü Doktoru İsmail Başöz açıklamalarda bulundu.
Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden Necip Uysal'ın sağlık durumu ile ilgili bilgiler veren Başöz, Uysal'ın 1 aydır karın kaslarındaki ağrı nedeniyle takip altında tutulduğunu kaydederek, "Necip Uysal'ın sakatlığı tam olarak karın kasları alt tendonlarında aşırı kullanım sorunu olan 'tendinit' ve buna eklenen bir kas gerilmesi durumudur. Oyuncumuzun tedavisi bu doğrultuda sürdürülmektedir. 1 aylık süre boyunca antrenman ve maçlara katılımı tam olarak gerçekleşmiştir. Oynadığı son maçtan sonra ağrısında artış görünen Necip Uysal için Milli Takım sağlık heyeti ile yaptığımız görüşmeler sonunda kendisinin dinlendirilmesi kararına varılmıştır. Futbolcumuzun antrenman ve maçlara katılımı yapacağımız tıbbi değerlendirmelere göre belirlenecektir" ifadesinde bulundu.
(BH-BÇ-S)

07.02.2013 14:08:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT