1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "ne Bakıyorsun Lan!" Cinayeti

"ne Bakıyorsun Lan!" Cinayeti

ne Bakıyorsun Lan! Cinayeti
A+A-

Adana'da parkta gezerken 'Ne bakıyorsunuz lan?' diyenlere tabanca ile ateş eden şahsın yaraladığı 2 kişiden biri hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, merkez Yüreğir ilçesine bağlı Atakent Maha

Adana'da parkta gezerken 'Ne bakıyorsunuz lan?' diyenlere tabanca ile ateş eden şahsın yaraladığı 2 kişiden biri hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre, merkez Yüreğir ilçesine bağlı Atakent Mahallesi'nde oturan Ercan Kartalmiş, arkadaşları Şevket Kale ve Murat Aslan ile mahalledeki parkta gezintiye çıktı. Parkta dolaşan 3 arkadaşa, ateş yakıp sohbet eden 8 kişilik grubun içinden Özcan Ayyıldız, "Ne bakıyorsunuz lan?" dedi. Bu lafa sinirlenen Kartalmiş, "Siz kim oluyorsunuz lan?" diye cevap verip grubun üzerine tabancasıyla ateş etti. Açılan ateş sonucu Özcan Ayyıldız ve Abdullah Yiğit yaralandı. Başından yaralanan Ayyıldız, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Bacağından yaralanan Yiğit'in ise tedavisi sürüyor. 12 Ocak 2013 tarihinde yaşanan olaydan 3 gün sonra yakalanıp tutuklanan Ercan Kartalmiş, tabancayı kendisinin kullandığını itiraf etti. 'Lan' sözü yüzünden kavga çıktığını belirten Kartalmiş, "Lan sözü çok ağrıma gitti. Kendileriyle konuşurken, bıçak çektiler. Ben de kendimi savunmak için ateş ettim" dedi.
(FKE-AKL-Y)

21.01.2013 16:38:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT