1. HABERLER

  2. SPOR

  3. NBA Şokta, Ünlü Basketbolcuya Hapis Dayatması!

NBA Şokta, Ünlü Basketbolcuya Hapis Dayatması!

NBA Şokta, Ünlü Basketbolcuya Hapis Dayatması!
A+A-

Dünyanın en çekişmeli ligi olan NBA'da eski forma giyen yıldız basketbolcu Javaris Crittenton’a 2011 yılında işlediği cinayetten dolayı 23 yıl hapis cezası verildi. Julian Jones’i öldürdüğünü itiraf eden ünlü sporcu Julian Jones’in ailesinden özür diledi

Dünyanın en çekişmeli ligi olan NBA'da eski forma giyen yıldız basketbolcu Javaris Crittenton’a 2011 yılında işlediği cinayetten dolayı 23 yıl hapis cezası verildi. Julian Jones’i öldürdüğünü itiraf eden ünlü sporcu Julian Jones’in ailesinden özür diledi ama özür ona 23 yıla mal oldu.

 

Bir dönem Amerikan Basketbol Ligi'nde (NBA) os Angeles Lakers, Memphis Grizzlies ve Washington Wizards takımlarından forma giyen Javaris Crittenton, 2011 yılında işlediği cinayetten dolayı 23 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

 

Javaris Crittenton yargılandığı mahkeme tarafından 4 yıl önce Atlanta'da 22 yaşındaki 4 çocuk annesi Julian Jones’i öldürdüğünü itiraf etmişti. 27 yaşındaki NBA yıldızı Javaris Crittenton, cinayetten dolayı Julian Jones’in ailesinden özür diledi.

 

Savcının ise mahkemeye sunduğu raporda Javaris Crittenton’in müvekkilini yanlışlıkla öldürdüğünü dile getirmişti. 23 yıl hapis cezası alan Javaris Crittenton, cezasının bir kısmını ise ağırlaştırılmış şekilde çekecek.

A+A-

HABERE YORUM KAT