1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Nazmi Gür'den Başkale Belediye Başkanı Açıkalın'a Ziyaret

Nazmi Gür'den Başkale Belediye Başkanı Açıkalın'a Ziyaret

Nazmi Gürden Başkale Belediye Başkanı Açıkalına Ziyaret
A+A-

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Van Milletvekili Nazmi Gür, Başkale’nin ilk kadın Belediye Başkanı Eylem Açıkalın’ı ziyaret etti.


Van Milletvekili Nazmi Gür, beraberindeki Van Belediye Başkan Yardımcısı Bahar Orhan ve BDP İl Genel Meclis Üyesi Adil Aslan ile ilk olarak BDP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Daha sonra BDP İlçe Başkanı Senar Yeşilırmak ve BDP’li yöneticilerle birlikte esnafları ziyaret eden Nazmi Gür, buradan da belediye binasına geçti. Başkale’nin ilk kadın Belediye Başkanı Eylem Açıkalın’ı makamında ziyaret eden Nazmi Gür, Başkale’de bir kadının belediye başkanı olmasının önemli olduğunu söyledi. Gür, “Biz kendisinin daima destekçisi olacağız. Başkale halkından da tek beklentimiz yeni başkanlarına sahip çıkmalarıdır. Umuyoruz ki Eylem arkadaşımız başkanlık konusunda da her konuda olduğunu gibi görevini en iyi şekilde yapacaktır” dedi. 


\"\"

Başkan Açıkalın ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni görevine layık olmaya çalışacağını ve Başkale için en iyi şekilde hizmet edeceklerini belirtti.


Gür ve beraberindekiler, daha sonra il merkezine döndü.

\"\"

A+A-

HABERE YORUM KAT