1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nazillili Minikler 'mikrobistan'ı Beğendi

Nazillili Minikler 'mikrobistan'ı Beğendi

Nazillili Minikler mikrobistanı Beğendi
A+A-

Nazilli Özel Aydınlık İlkokulu'nun davetlisi olarak Nazilli'ye gelen Zambak Çocuk Tiyatrosu 'Mikrobistan' adlı tiyatro oyunuyla Nazillili çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı. Yeni yılın ilk gününde

Nazilli Özel Aydınlık İlkokulu'nun davetlisi olarak Nazilli'ye gelen Zambak Çocuk Tiyatrosu 'Mikrobistan' adlı tiyatro oyunuyla Nazillili çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı.
Yeni yılın ilk gününde Nazilli'nin tüm ilkokul ve anaokullarının davetli olduğu oyunlar 3 seans halinde gerçekleşti. Özel Aydınlık İlkokulunun 450 kişilik tiyatro salonunda sergilenen oyunun her seansı yoğun bir ilgiye sahne oldu. Hem veliler hem de öğrencilerin birlikte izledikleri oyunda mikropların zararları, süt içmenin faydaları, meyve yemenin önemi, beden temizliğinin insanı hastalıklardan koruduğu şeklinde faydalı mesajlar öğrencilere verildi.
Aralarda oyunlar ve müzik gösterilerinin de olduğu etkinliğin sonunda tüm öğrencilere balon ve bloknot hediye edilerek, güzel bir gün geçirmeleri ve yeni yıla coşkuyla başlamaları sağlanmış oldu.
(ÜÖ-MB-İK)

03.01.2013 15:43:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT