1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nazilli'de Yeni Park Yapımı Çalışmalarına Başlandı

Nazilli'de Yeni Park Yapımı Çalışmalarına Başlandı

Nazillide Yeni Park Yapımı Çalışmalarına Başlandı
A+A-

Nazilli Belediyesi, bin 71 metre kare alanı kapsayacak şekilde tasarlanan yeni parkın yapım çalışmalarına başladı. Nazilli Şirinevler Mahallesi 274 sokak ile Çapahasan Mahallesi 865 sokak kes

Nazilli Belediyesi, bin 71 metre kare alanı kapsayacak şekilde tasarlanan yeni parkın yapım çalışmalarına başladı.
Nazilli Şirinevler Mahallesi 274 sokak ile Çapahasan Mahallesi 865 sokak kesişiminde yapım çalışmaları başlayan toplam bin 71 metrekare alanı kapsayacak şekilde tasarlanan parkın 282 metrekarelik bölümü yeşil alan, 200 metrekarelik bölümü çocuk oyun alanı, 93 metrekaresi fitness spor aletleri alanı ve 502 metrekarelik bölümü de yürüyüş alanı olarak ayrılırken, kenar bordür döşeme çalışmaları başlayan parkın yapım aşamaları Nazilli Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçe İşleri Müdürlüğü tarafından yapılacak.
Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda ve Mahallelerin de ihtiyaçları göz önünde tutularak yeni parklar yapmaya devam ettiklerini belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık "Nazilli'ye hizmet için neler yapılması gerekiyorsa Belediye olarak onu yapmaya çalışıyoruz. Nazilli'mizin çehresini değiştirecek projeler hazırlamaya devam ediyoruz. Bu projelerimizi önümüzdeki günlerde uygulamaya koyarak yapım çalışmalarına başlayacağız. Vatandaşımızın gezebileceği dinlenebileceği doğal ortamlar yaratmak, çocuklarımıza yaşanabilir bir şehir bırakmak ve onların güvenli ortamlarda enerjilerini atabilmelerini sağlamak için Belediye olarak yeni parkların yapım çalışmaları devam edecek" dedi.
(ÜÖ-MB-İK)

10.01.2013 12:43:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT