1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nazilli'de Velilere 3-6 Yaş Gelişim Özellikleri Ve İlk Yardım Eğitimi

Nazilli'de Velilere 3-6 Yaş Gelişim Özellikleri Ve İlk Yardım Eğitimi

Nazillide Velilere 3-6 Yaş Gelişim Özellikleri Ve İlk Yardım Eğitimi
A+A-

Nazilli Özel Gökkuşağı Kreşi, velilere yönelik aile içi seminerlerinin ilkini düzenledi. Düzenlenen seminerde velilere 3-6 yaş dönemi gelişim özellikleri ile ev kazaları ve ilk yardım konularında bilg

Nazilli Özel Gökkuşağı Kreşi, velilere yönelik aile içi seminerlerinin ilkini düzenledi. Düzenlenen seminerde velilere 3-6 yaş dönemi gelişim özellikleri ile ev kazaları ve ilk yardım konularında bilgiler verildi.
Nazilli Belediyesi Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonunda düzenlenen seminer, Psikolog Ebru Onat Zoylan'ın '3-6 yaş dönemi gelişim özelliklerini' konu alan sunumuyla başladı. Sunum içinde çocukların psikolojik sorunlarına da değinen Zoylan, program sonunda sorulan sorulara cevap verdi. İki bölüm halinde yapılan seminerde daha sonra ise okul doktoru Orhan Şahin tarafından 'Ev Kazaları ve İlk Yardım' konulu semineri yapıldı. Bu seminerde çeşitli konulara değinen doktor Şahin, mankenler üzerinde uygulamalı olarak ilk yardım konularını gösterdi. Program sonunda sorulara cevap veren doktor Şahin, istekli velilerle öğrendiklerini mankenler üzerinde uygulamalarına fırsat verdi.
(ÜÖ-MB-İK)

10.12.2012 16:24:31 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT