1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nazilli'de Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor

Nazilli'de Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor

Nazillide Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor
A+A-

Nazilli Belediyesi tarafından Pınarbaşı Mahallesi 590 Sokak'ta yaya kaldırımı düzenleme çalışmaları yapılıyor. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli'de her sokak ve mahallenin kullanışl

Nazilli Belediyesi tarafından Pınarbaşı Mahallesi 590 Sokak'ta yaya kaldırımı düzenleme çalışmaları yapılıyor.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli'de her sokak ve mahallenin kullanışlı, modern ve tek tip bir görünüm sağlanması, farklı görünüm ve boyutta olan yayaya kaldırımlarının düzenlenmesi için Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne talimat vererek çalışmaları başlatmıştı.
Yaya kaldırımlarının farklı görünümü giderilerek tek tip parke taşı döşeme çalışmaları bu kez Pınarbaşı Mahallesi 590 sokakta devam ediyor. Çalışmalar kapsamında sokakta yaya kaldırımlarının ilk olarak bordürleri döşendi. Parke taşı döşeme çalışmalarının da başlatıldığı kaldırımlar da daha iyi bir görünüm sağlanarak yayalar daha rahat hareket etme olanağı bulacak. Ayrıca bu düzenlemeler yapılırken engelli ve çocuk el arabalarının da fonksiyonları dikkate alınarak çalışılacak. Pınarbaşı Mahallesi 590 Sokak'ta çalışmaların bitmesinin ardından diğer Nazilli'nin diğer sokak kaldırım çalışmalarına başlanacak.
(ÜÖ-MB-İK)

24.01.2013 16:09:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT