1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nazilli Meydan Taraftarı İlgisizlikten Yakındı

Nazilli Meydan Taraftarı İlgisizlikten Yakındı

Nazilli Meydan Taraftarı İlgisizlikten Yakındı
A+A-

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Nazilli Belediyespor taraftarları, sosyal paylaşım sitesi üzerinden sitemlerini dile getirdi. 2009 yılında Oğuz Baldır tarafından kurulan ve yüze yakın

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Nazilli Belediyespor taraftarları, sosyal paylaşım sitesi üzerinden sitemlerini dile getirdi.
2009 yılında Oğuz Baldır tarafından kurulan ve yüze yakın taraftarıyla her maç statta sol kapalıda yerini alan 'Nazilli Meydan' grubu PTT 1.lig hedefiyle ilerleyen Nazilli Belediyespor yönetiminin taraftarı desteklemediklerini iddia etti. Sosyal paylaşım sitesinde 9 bin 250 üyesi bulunan 'Nazilli Meydan' ve 8 bin 53 üyesi bulunan 'Nazilli 09.5' sayfalarında Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Hilmi Volaka'ya sitem eden grup yönetimden kendilerine destek istedi.
Grup yetkilileri, Nazilli Belediyespor yönetimine artık stat kapılarında beklemek istemiyoruz yazılı başlık altına yazıda; "Nazilli Belediyespor Başkanı Sayın Hilmi Volaka; biz bağıran taraftarlar olarak her hafta saatlerce dışarıda bekletilmekten bıktık. Her zamanki giriş sorununun artık çözüldüğüne inanıyoruz. Taraftarların sorunları ihtiyaçları dinlenmeli. Nazilli Belediyespor kadar taraftarlarımızda desteklenmeli. Şampiyonluk yolunda ilerlemek için herkes kenetlenmelidir. Maçlardan önce taraftarlarda dinlenmeli sorunlar çözülmelidir. Nazilli Meydan taraftar grubu olarak her zaman biz bu takımın arakasında olacağımızı belirtmek isteriz saygılar" ifadelerine yer verildi.
(ÜÖ-MB-İK)

31.01.2013 15:33:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT