1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Nazilli Devlet Hastanesi'nde Atama

Nazilli Devlet Hastanesi'nde Atama

Nazilli Devlet Hastanesinde Atama
A+A-

Nazilli Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdürlüğü görevine yapılan atama ile Hasan Gürbüz getirildi. Nazilli Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdürü Hatice Bircan'ın Aydın Devlet Hastanesi

Nazilli Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdürlüğü görevine yapılan atama ile Hasan Gürbüz getirildi.
Nazilli Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdürü Hatice Bircan'ın Aydın Devlet Hastanesi Müdürlüğüne atanmasının ardından, boşta kalan Nazilli Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdürlüğüne Hasan Gürbüz atandı.
Nazilli Devlet Hastanesinde yeni görevine başlayan Hasan Gürbüz; "Bilindiği gibi Hükümetimiz, Sağlık Bakanlığımız sağlık alanında yeni bir yapılanma içerisine girdi. Bu yapılanma doğrultusunda da Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği kuruldu. Ülke genelindeki tüm illerimize de genel sekreterlerimiz atandı. Devlet Hastanelerimize de yeni yapılanmalar doğrultusunda Hastane Yöneticileri atandı. Şu anda Nazilli'de sağlık alanında her şey çok iyi gidiyor. Bizler ilçemizde ve çevre ilçelerimizde bulunan hastalarımıza en iyi bir şekilde sağlık hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Bunun için de tüm sağlık çalışanlarımız ile birlikte seferber olmuş durumdayız. Her geçen gün her şey daha iyi olacaktır" dedi.
(ÜÖ-MB-İK)

17.01.2013 16:17:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT