1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Narkotik Köpekleri Levıes Ve Zeyna Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmadı

Narkotik Köpekleri Levıes Ve Zeyna Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmadı

Narkotik Köpekleri Levıes Ve Zeyna Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmadı
A+A-

Kırklareli Dereköy Gümrük kapısından giriş yapan bir aracı takibe alan Gümrük Muhafaza ekipleri, narkotik köpekleri Levies ve Zeyna'nın da katıldığı operasyonda araç içinde 44.5 kilo eroin ele geçirdi

Kırklareli Dereköy Gümrük kapısından giriş yapan bir aracı takibe alan Gümrük Muhafaza ekipleri, narkotik köpekleri Levies ve Zeyna'nın da katıldığı operasyonda araç içinde 44.5 kilo eroin ele geçirdi.
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre Dereköy Gümrük sahasına giriş yaptıktan sonra pasaport polis çıkış işlemi ve gümrük çıkış tescil işlemini yapan bir araç, Kırklareli KOM Şube Müdürlüğü, İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Dereköy Gümrük Müdürlüğü, Dereköy Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Bölge Amirliği personelince müşterek arama yapılması için oto arama kanalına çekildi. Kırklareli KOM Şube Müdürlüğü emrinde görevli narkotik köpeği Levies ve Dereköy Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Bölge Amirliği emrinde görevli narkotik köpeği Zeyna'nın, aracın her iki ön koltuğunun altına yüksek şekilde tepki vermesi üzerine yapılan aramada, gizlenmiş vaziyette 88 paket içerisinde 44 kg 550 gram Eroin ele geçirildi. Ele geçirilen eroinlerin 2 milyon 673 bin lira değerinde olduğu bildirildi. Konuyla ilgili Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı işlem başlattı.
(PS-ÖK-Y)

11.12.2012 18:14:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT