1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Narenciye Üretimini Şiir Ve Müzik Gecesiyle Duyuracaklar

Narenciye Üretimini Şiir Ve Müzik Gecesiyle Duyuracaklar

Narenciye Üretimini Şiir Ve Müzik Gecesiyle Duyuracaklar
A+A-

Kuyucak Belediyesi'nin bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği 'Portakal Çiçeği Şiir ve Müzik Gecesi' 5 Ocak 2013 Cumartesi günü yapılacak. Geceyi organize edecek olan düzenleme kurulu, Belediye Başkanı Al

Kuyucak Belediyesi'nin bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği 'Portakal Çiçeği Şiir ve Müzik Gecesi' 5 Ocak 2013 Cumartesi günü yapılacak.
Geceyi organize edecek olan düzenleme kurulu, Belediye Başkanı Ali Ulvi Akoğlu'nun makamında bir araya geldi. Toplantıda gecenin 5 Ocak 2013 Cumartesi günü yapılması planlanırken, başvuruların 15 Aralık 2012 tarihine kadar tamamlanması kararlaştırıldı.
Belediye Başkanı Ali Ulvi Akoğlu, geçtiğimiz yıllarda Kuyucak ve çevre il ve ilçelerinden şiir ve müzik yorumcularının katılımları ile düzenlenen 'Portakal Çiçeği Şiir ve Müzik Gecesi'nin bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceklerini söyledi. Akoğlu, "Etkinliği, ilçemizin narenciye üretimini ve bu konudaki gelişmeleri Türkiye'ye duyurmak için düzenliyoruz. Ülke narenciye üretiminde büyük payı olan Kuyucak'ta ki kaliteli üretim ve üreticinin seslerini duyurmayı başardık. Şiirlerin, şarkıların ve türkülerin okunup söyleneceği etkinliğimize tüm Aydınlıları davet ediyoruz" dedi.
(ÜÖ-MB-İK)

10.12.2012 16:27:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT