1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Narenciye, Nar Ve Zeytinde Gübre Ve Gübreleme Toplantısı

Narenciye, Nar Ve Zeytinde Gübre Ve Gübreleme Toplantısı

Narenciye, Nar Ve Zeytinde Gübre Ve Gübreleme  Toplantısı
A+A-

Dalaman Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Ergün Akdeniz, Dalaman Tigem Konferans salonunda, Narenciye, Nar ve Zeytinde gübreler ve gübreleme konularında Ziraat Odası Başkanlığı ile ortak çiftçi t

Dalaman Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Ergün Akdeniz, Dalaman Tigem Konferans salonunda, Narenciye, Nar ve Zeytinde gübreler ve gübreleme konularında Ziraat Odası Başkanlığı ile ortak çiftçi toplantısı yapılacağını söyledi.
Ergün Akdeniz açıklamasında, "Çiftçi toplantımıza Antalya Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünden Bitki Besleme Bölüm Başkanı Ziraat Yüksek Mühendisi Nuri Arı ve Doktor Cevdet Fehmi Özkan katılacaklardır. Günümüzde tarımsal üretimin arttırılması amacıyla yapılan uygulamalar yalnızca ekonomik yönden gelişmeyi değil çevre kalitesini korumayı ve geliştirmeyi de amaçlamaktadır. Sürdürülebilir tarım için, toprak ve suyun korunması için korunması için, en uygun zamanda doğru gübrenin uygun miktarda kullanıma özen göstermemiz gerekmektedir. Bu nedenle Çiftçi toplantımıza tüm üreticileri bekliyoruz" dedi.
(MS-MB-İK)

28.01.2013 12:10:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT