1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Namimder'den Ödemiş Ve Tire Gezisi

Namimder'den Ödemiş Ve Tire Gezisi

Namimderden Ödemiş Ve Tire Gezisi
A+A-

Nazilli Memur İşçi ve Mühendisler Derneği(NAMİMDER) üyeleri, Ödemiş ve Tire'ye günübirlik gezi düzenleyerek hafta sonu tatillerini değerlendirdi. Sosyal ve kültürel faaliyetleri ile adından sıkça s

Nazilli Memur İşçi ve Mühendisler Derneği(NAMİMDER) üyeleri, Ödemiş ve Tire'ye günübirlik gezi düzenleyerek hafta sonu tatillerini değerlendirdi.
Sosyal ve kültürel faaliyetleri ile adından sıkça söz ettiren NAMİMDER, yoğun iş temposu ve çalışma hayatına hafta sonu bir gün de olsa ara vererek dinlenme fırsatı buldu. NAMİMDER Yönetim Kurulu üyesi Ruhi Gündoğdu, hafta sonu düzenledikleri geziden oldukça mutlu olduklarını belirterek; "Ödemiş ve Tire'nin eşsiz tarihi ve doğal güzelliklerini dernek üyesi arkadaşlarımızla beraber görme fırsatı bulduk. Tire'de Bilgi Koleji, İbni Malik Hazretleri, Süleyman Şah Türbesi, Bayraktepe, Necip Paşa Kütüphanesi ve Yavukluoğlu Cami'yi gezdik. Daha sonra Ödemiş'te Birgi Koleji, Birgivî Hazretlerinin Türbesini ve Aydınoğlu Camisini ziyaret ettik. İmkanlar doğrultusunda önümüzdeki günlerde de tekrar değişik yerlere tarihi ve turistik gezi düzenleyeceğiz" dedi.
(ÜÖ-MB-İK)

02.01.2013 17:23:03 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT